Шольц нагадав про необхідність подальшої підтримки України

Шольц нагадав про необхідність подальшої підтримки України

"У зверненні з нагоди Великодня канцлер Німеччини Олаф Шольц нагадав про необхідність справедливого миру  і закликав до подальшої підтримки України"

У зверненні з нагоди Великодня канцлер Німеччини Олаф Шольц нагадав про важливість справедливого миру та закликав до подальшої підтримки України. Про це Шольц заявив у своєму відео-подкасті в суботу, повідомляє Die Welt. "Мир без свободи означає гноблення. Немає миру без справедливості. Ось чому ми підтримуємо Україну в її боротьбі за справедливий мир – так довго, як це буде потрібно", – відзначив Шольц. На великодніх богослужіннях християни всього світу моляться за більш мирний світ, зауважив канцлер. "Ми всі прагнемо більш мирного світу.

Люди на Близькому Сході та в Україні також прагнуть миру", – додав він. Шольц підкреслив, що підтримка України є необхідною "також для нас, для нашої безпеки". "Протягом багатьох десятиліть мир в Європі базувався на дуже важливому принципі: кордони не повинні пересуватися силою. Ніколи знову! Але Росія Володимира Путіна порушила цей принцип", – зазначив він. "Але в наших руках зробити так, щоб цей принцип знову діяв. Продовжуючи підтримувати Україну – рішуче і виважено", – додав канцлер. Німеччина, за словами Шольца, також буде інвестувати більше у власну безпеку та тримати країну разом, не дозволяючи розривати її на частини. "Тим більше, що нас об'єднує переконання, що закон повинен перемагати над насильством", – зазначив він.

Це є передумовою миру, особливо в наші дні, підкреслив Шольц. Канцлер завершив своє відеозвернення побажаннями щасливих свят "навіть у цей важкий час". Нагадаємо, голова Християнсько-демократичного союзу, найбільшої опозиційної партії в Німеччині, Фрідріх Мерц вважає, що загроза ймовірної поразки України в повномасштабній війні з Росією зросла. Раніше міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що ситуація на полі бою в Україні загостриться, оскільки "жорстокість Путіна більше не має меж".

Автор матеріалу:

https://kurs.com.ua/novost/1179456-sholc-napomnil-o-neobhodimosti-dalneishei-podderzhki-ukraini

Коментувати

Останні коментарі

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу