Боррель: Рішучість ЄС захищати Україну буде лише посилюватися

Боррель: Рішучість ЄС захищати Україну буде лише посилюватися

"Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель відреагував на останні удари РФ по енергетичній інфраструктурі України"

Представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і безпеки, Жозеп Боррель, висловив реакцію на останні удари Росії по енергетичній інфраструктурі України.

Про це він повідомив у своєму Twitter (X). "Через два роки після звільнення Бучи, Росія знову проводить масштабні атаки на цивільне населення та енергетичну інфраструктуру України, спрямовані на підрив економіки та стійкості українського народу. Рішучість ЄС захищати Україну буде тільки зміцнюватися", – зазначив Боррель. Нагадаємо, що у Білому домі на тлі російських атак на українську енергосистему вновину закликали Палату представників Конгресу США схвалити допомогу Україні, яка забезпечить постачання нових засобів ППО для Києва.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський вновину закликав Конгрес США якнайшвидше схвалити додаткове фінансування для допомоги Україні, пояснивши, що від цього залежать її можливості на полі бою.

Автор матеріалу:

https://kurs.com.ua/novost/1179438-borrel-reshimost-es-zashishat-ukrainu-budet-tolko-usilivatsja

Коментувати

Останні коментарі

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу