Технології та наука

Наукові новини від ANYWAYNEWS — це актуальні повідомлення, які розкривають передові наукові відкриття та досягнення у галузі науки та техніки. Технологічні новини розповідають про останні технічні новинки, що застосовуються у різних сферах життя. Тут ви знайдете інформацію про нові гаджети, техніку, а також останні події у світі науки, включаючи відкриття в галузі електроніки та космосу. Наші рубрики також охоплюють досягнення у медицині, косметології, фармацевтиці та інших галузях.

Головні світові новини у сфері технологій включають останні дані з космосу, довгоочікувані результати наукових досліджень, інтерв'ю з відомими вченими та дослідниками, а також нові наукові теорії. Ми намагаємося тримати вас в курсі всіх подій у світі науки та технологій.

Наука

Сітка Список

Microsoft вражає публіку неймовірно реалістичною нейромережею VASA-1!

Новини технологій

Не просто анімація, а справжня міміка та жести!

InstantMesh: створення 3D-моделей зображень за лічені секунди

Новини технологій

InstantMesh - це безкоштовний інструмент, який дозволяє будь-кому, незалежно від досвіду, легко і швидко створювати 3D-моделі з 2D-зображень.

Нові можливості штучного інтелекту в Photoshop

Новини технологій

Adobe Photoshop вже давно є лідером у сфері редагування зображень, надаючи дизайнерам та фотографам широкий спектр функцій для створення та обробки зображень.

З впровадженням штучного інтелекту (ШІ) Photoshop виходить на новий рівень, відкриваючи нові можливості для творчості та редагування.

У цій статті ми розглянемо деякі з нових функцій, заснованих на ШІ, які доступні в Photoshop, а також їхні переваги:

Музика на будь-який смак

Новини технологій

Нейронка створює персоналізовані плейлисти.

Інструменти редагування штучного інтелекту в Google Фото будуть безкоштовними для всіх

Новини технологій

Кілька передових ІІ-інструментів для редагування фото, включаючи Magic Editor, стануть безкоштовно доступними всім користувачам Google Фото. Раніше ними могли користуватися лише власники смартфонів Pixel та платної підписки Google One.

Udio: нова нейромережа для створення музики за запитом з безкоштовним доступом.

Новини технологій

В світі штучного інтелекту намічається новий прорив завдяки стартапу Udio, який виходить на арену вслід за популярним музичним генератором Suno. Udio, створений командою колишніх співробітників Google DeepMind та підтриманий провідними гравцями технологічної та музичної сцени, такими як Andreessen Horowitz, Майк Крігер з Instagram, а також відомими музикантами та продюсерами, був представлений 10 квітня і обіцяє кардинально змінити процес створення музики.

Цікаві факти про коньяк

Наукові факти

Коньяк вперше був створений у французькому місті Коньяк у XVII столітті. Для виробництва коньяку використовуються спеціальні сорти винограду, такі як Угні Блан, Фолл Блан і Коломбар.

Сімнадцять цікавих наукових фактів, про які ви точно не знали

Наукові факти

Вчені та наукові центри по всьому світу продовжують досліджувати різні галузі знань, вивчаючи не лише навколишній світ, а й глибини космосу. Іноді те, що вони вивчають, змінює наше уявлення про реальність!

Наукові факти, які розширюють наші знання про світ. Вип. 1

Наукові факти

Мурахи - дива природи.

Ці маленькі істоти можуть підняти вантаж, вага якого в 50 разів більше їх власної! Це як якби людина підняла автомобіль.

Археологам удалось узнать, куда исчезло Вчені розкрили таємницю зникнення найвідомішого королівства Темного століття. известное королевство Тёмного века

Наукові факти

Вчені досі не знають, звідки прийшли пікти. Існує кілька версій.

Останні коментарі

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу