Папа Римський зробив нову заяву про мир в Україні

Папа Римський зробив нову заяву про мир в Україні

"Папа Римський Франциск закликав до миру в усьому світі на тлі триваючих воєн в Україні та Газі, заявивши, що \"мир, досягнутий шляхом переговорів, краще, ніж нескінченна війна\". Про це він сказав в середу в інтерв'ю CBS News"

Папа Римський Франциск закликав до миру в усьому світі на тлі триваючих воєн в Україні та Газі, заявивши, що "мир, досягнутий шляхом переговорів, краще, ніж нескінченна війна". Про це він сказав в середу в інтерв'ю CBS News. "Будь ласка. Країни, що воюють, всі ви, припиніть війну. Сядьте за стіл переговорів. Шукайте миру", – сказав Папа.

Понтифік часто говорить про війну між Ізраїлем і ХАМАС у своїх зверненнях. На початку цього місяця під час Великодньої недільної меси він виступив з рішучим закликом до припинення вогню в Газі і обміну полоненими між Росією і Україною.

У середу він сказав, що щодня телефонує парафіянам у Газі, щоб почути, що вони переживають. "Вони розповідають мені, що відбувається. Це дуже важко. Дуже, дуже важко. І їжа надходить, але їм доводиться за неї боротися", – сказав Франциск.

На запитання, чи може він допомогти в переговорах про мир, він відповів: "Я можу молитися", і додав: "Я молюся. Я багато молюся".

Найбільший резонанс і критику раніше спричинили слова Папи, що Україна повинна мати "відвагу білого прапора" і бути готовою вести переговори. У подальшому коментарі представник Ватикану зазначив, що заява понтифіка не була закликом до капітуляції України.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews