Міністр соціальної політики роз’яснила, чи може допомога від США виплатити українські пенсії.

Міністр соціальної політики роз’яснила, чи може допомога від США виплатити українські пенсії.

В США відсутнє поняття солідарних пенсій.

Гроші з допомоги США для України не можна використовувати для виплати пенсій, оскільки в Сполучених Штатах немає солідарних пенсій, і складно пояснити українську пенсійну систему виборцям.

Про це розповіла міністр соціальної політики Оксана Жолнович в коментарі "Ми-Україна". Вона уточнила, що там все діє за принципом страхових пенсійних рахунків.

"В Америці немає солідарних пенсій. Там немає такого поняття, як солідарна пенсія. Є накопичувальні пенсійні рахунки страхові. Тому для них, для їхніх виборців дуже важко пояснити: якщо вони своїм громадянам не платять якихось таких пенсій, то чому мають на пенсії перераховувати для громадян України", - сказала міністр.

При цьому, як зазначила Жолнович, Україна має фінансову підтримку уряду Японії та Європейського Союзу, зокрема, 50 млрд євро на чотири роки, які в тому числі будуть спрямовані й на підтримку пенсійних видатків. Допомога Україні від США - що відомо У суботу, 20 квітня, Палата представників США проголосувала за схвалення пакета допомоги для України об’ємом 60,1 млрд доларів. З цих коштів пряма бюджетна підтримка складе близько 8 млрд доларів.

Після ухвалення рішення Палатою представників законопроект має підтримати Сенат США. Розгляд Сенатом очікується у вівторок, 23 квітня. У разі позитивного рішення, документ буде передано на підпис президенту США Джо Байдену.

Як пише Reuters, адміністрація Джо Байдена хоче розпочати постачання зброї та обладнання в Україну протягом декількох днів після очікуваного ухвалення закону про надання допомоги. Однак допомога надійде набагато пізніше, ніж сподівалася Україна, у якої закінчуються боєприпаси.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews