У Криворізькому районі уламки "шахеда" пошкодили об'єкт критичної інфраструктури – ОВА

У Криворізькому районі уламки "шахеда" пошкодили об'єкт критичної інфраструктури – ОВА

"Вночі оборонці неба знищили 4 ворожі ударні дрони типу Shahed у Криворізькому районі, є руйнування. Про це у Telegram написав очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак"

12 квітня 2024 року вночі українські сили протиповітряної оборони успішно відбили чергову атаку російських окупантів на Дніпропетровську область.

Підрозділи ПвК "Схід" над Криворізьким районом збили 4 ударні дрони типу Shahed. Уламки одного з них впали на територію об'єкта критичної інфраструктури, що спричинило пожежу. Завдяки оперативним діям рятувальників пожежу було локалізовано та ліквідовано.

Крім того, окупанти атакували Мирівську громаду Нікопольського району за допомогою FPV-дронів. Внаслідок обстрілу пошкоджено два приватні будинки. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.

Цей епізод вкотре демонструє мужність та професіоналізм українських захисників неба, які щодня дають відсіч ворожому агресору, рятуючи життя людей та захищаючи мирні міста України.

Важливо зазначити, що подібні атаки на цивільні об'єкти є черговим воєнним злочином Росії, за який вона має понести відповідальність.

Міжнародна спільнота повинна рішуче засудити дії російських окупантів та посилити тиск на Росію, щоб зупинити її агресію та притягнути до відповідальності за воєнні злочини.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews