Помічнику Путіна і ректору інституту МЗС РФ повідомлено про підозри

Помічнику Путіна і ректору інституту МЗС РФ повідомлено про підозри

"СБУ повідомила про підозру помічнику глави Кремля Володимира Путіна – Володимиру Мединському, а також ректору інституту МЗС РФ Анатолію Торкунову. Про це поінформувала спецслужба"

СБУ оголосила про підозру помічнику лідера Кремля Володимиру Путіну - Володимиру Мединському, а також ректору інституту МЗС РФ Анатолію Торкунову. Це було оголошено спецслужбою. Зазначено, що ці високопоставлені особи РФ розповсюджують ідеологію рашизму на тимчасово окупованій частині України.

Обидва є авторами російського “підручника з історії для учнів 11 класів”. “Цей підручник є обов’язковим елементом навчальної програми в школах РФ і на тимчасово окупованій території нашої країни. У цій книзі повністю спотворені історичні події щодо формування української державності”, - зазначили у спецслужбі.

Крім того, на сторінках цього видання автори виправдовують війну Росії проти України та воєнні злочини рашистів. Також Мединський і Торкунов є постійними гостями на російських телеканалах, де вони виступають на підтримку повномасштабного вторгнення РФ.

Слідчі віддалено повідомили Мединському і Торкунову про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч.2 ст.110); виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників (ч.2 ст.28 ч.3 ст.436-2). Зараз проводяться заходи для притягнення їх до відповідальності за злочини проти України.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews