Глава Донецької ОВА розповів про загрози у разі захоплення Часового Яру

Глава Донецької ОВА розповів про загрози у разі захоплення Часового Яру

"Якщо російським окупаційним військам вдасться захопити Часів Яр, вони продовжать просуватися вглиб України. Проте українські військові цього не допустять. Про це заявив в інтерв'ю Sky News голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін"

Російським окупаційним військам не вдасться захопити Часів Яр без опіру українських військових. Голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін підкреслив це в інтерв'ю Sky News. Якщо російські сили спробують просунутися вглиб України, українська армія буде готова їм стати на заваду.

Філашкін попередив про можливу загрозу для України та всього світу в разі захоплення Росією не лише Часів Яр, але й всього Донбасу. Він наголосив на важливості захисту території та відновлення кордонів, які існували у 1991 році.

Голова Донецької ОВА підкреслив, що російські війська намагаються прорвати оборонні лінії східної України, і це відбувається під час щоденних обстрілів та авіаударів, кількість яких коливається від 1500 до 2500 у день.

Від початку великої війни в Донецькій області загинули близько 2500 цивільних осіб, а ще майже 5000 отримали поранення, зазначив Філашкін.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews