Євлаш про нічні обстріли: Навіть погода на боці України

Євлаш про нічні обстріли: Навіть погода на боці України

"Російські терористи намагаються здебільшого атакувати вночі. Втім, наразі ночі стають коротшими, у зв'язку з чим навіть зараз погода на боці України. Про це заявив речник Повітряних сил Збройних сил України (ЗСУ) Ілля Євлаш в ефірі телемарафону"

За словами речника Повітряних сил Збройних сил України (ЗСУ) Іллі Євлаша, російські терористи, які в основному намагаються атакувати вночі, втрачають цю перевагу через те, що дні стають довшими.

  • Євлаш підкреслив, що протягом трьох років повномасштабної війни терористи не змогли придумати нічого нового. Вони використовують все ті ж БПЛА, запускаючи їх з різною періодичністю.
  • Перед кожною атакою росіяни ретельно вивчають та аналізують досвід попередніх обстрілів, намагаючись вдосконалити свою тактику.
  • Проте, зважаючи на те, що світловий день стає довшим, терористи мають все менше часу для використання безпілотників вночі.
  • "Вони намагаються атакувати вночі. Але через те, що зараз вже доба збільшується, часу на використання таких безпілотників все менше і менше. Тому навіть зараз погода буде на нашому боці", - додав Євлаш.

Ця інформація свідчить про те, що українські сили ППО стають все більш ефективними у боротьбі з ворожими безпілотниками.

Збільшення тривалості дня дає українським військовим більше можливостей для виявлення та знешкодження дронів, що робить нічні атаки терористів менш результативними.

Важливо зазначити, що війна триває, і ворог не збирається здаватися.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews