Ексдепутата засудили до 15 років за коригування ударів по Запоріжжю

Ексдепутата засудили до 15 років за коригування ударів по Запоріжжю

"Колишнього депутата Запорізької міськради засудили до 15 років в'язниці за коригування ракетного удару армії РФ по місту. Посилаючись на дані Служби безпеки України"

Суд виніс вирок колишньому депутату Запорізької міської ради, який коригував ракетний удар російської армії по місту. За даними Служби безпеки України, саме за його координатами окупанти завдали серії авіаударів по Запоріжжю у квітні-травні 2022 року.

Внаслідок обстрілів загинули троє людей, зруйновано 30 приватних будинків та пошкоджено одне з промислових підприємств міста.

Як встановило слідство, 59-річний ексдепутат, який у 2001 році вже був засуджений на шість років за планування державного перевороту, був завербований ФСБ наприкінці 2022 року.

Зрадник збирав розвіддані про розташування українських військ та оборонних заводів, використовуючи зв'язки з колишніми однопартійцями. Отриману інформацію він передавав окупантам через месенджер, додаючи детальний опис цілей та прилеглої території.

За державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України) суд призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Цей вирок є черговим свідченням жорстокої війни, яку Росія розв'язала проти України. Важливо, що всі причетні до воєнних злочинів та злочинів проти людяності неминуче понесуть відповідальність.

Коментувати
Deprecated: Implicit conversion from float 511769.00000000006 to int loses precision in /home/virtwww/w_anywaynews-c_bba00a44/http/components/com_jcomments/classes/factory.php on line 201

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews