Папа Римський узяв на молитву вервицю українського військового, який загинув в Авдіївці

Папа Римський узяв на молитву вервицю українського військового, який загинув в Авдіївці

"Папа Римський Франциск на площі Святого Петра у Ватикані помолився за загиблих у Секторі Гази гуманітарних працівників, а також полеглих українських військових. Із собою Папа приніс вервицю солдата на ім'я Олександр"

Папа Римський Франциск на майдані Святого Петра у Ватикані помолився за загиблих гуманітарних працівників у Секторі Гази, а також українських військових. Це стало відомо з повідомлення Associated Press. Під час загальної аудієнції Франциск показав туристам та паломникам на площі Святого Петра розарій та закамуфльовану книгу Нового Завіту, які належали 23-річному українському військовому Олександру, що загинув у Авдіївці внаслідок дій російських військ. Папа зазначив, що молодому чоловіку ще було багато життя перед собою.

Сестра Люсія Карам, черниця аргентинського походження, що проживає в Іспанії, передала Папі Римському ці предмети два тижні тому. Вона очолювала гуманітарні місії в Україну з метою доставки допомоги та евакуації поранених солдатів. Карам зазначила, що Франциск дуже вразився, коли отримав розарій та книгу в подарунок.

Під час молитви Папа Римський знову закликав до припинення вогню у Секторі Гази та звільнення заручників, утримуваних ХАМАСом. Він також висловив співчуття родинам загиблих волонтерів World Central Kitchen та закликав надати гуманітарну допомогу жителям палестинського анклаву.

Нещодавно Папа Римський висловив свої думки щодо конфлікту в Україні, закликавши до мирних переговорів та зазначивши, що справжній герой - той, хто має мужність пропонувати мир. Його слова спричинили різку реакцію у політичному світі, однак Папа продовжує сприяти мирному врегулюванню конфліктів і висловлювати співчуття жертвам війни.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews