Візит Путіна до КНДР: WP проаналізувало майбутню зустріч

Візит Путіна до КНДР: WP проаналізувало майбутню зустріч

"Російський диктатор Володимир Путін зібрався відвідати КНДР. Це посилює занепокоєння з приводу зростання військової співпраці між двома державами. З посиланням на матеріал The Washington Post"

Володимир Путін, лідер Росії, планує візит до КНДР. Це викликає стурбованість через можливе посилення військового співробітництва між цими двома країнами, як повідомляє The Washington Post. Сьогодні в Кремлі анонсували, що Путін відправиться до Північної Кореї 18-19 липня. За словами журналістів, Путін та північнокорейський лідер Кім Чен Ин можуть використати цю нагоду, щоб знову пообіцяти один одному надавати повноцінну підтримку.

“Останній раз Путін відвідав Північну Корею 24 роки тому, коли країною керував Кім Чен Ір, батько нинішнього лідера”, - зазначає видання. WP вважає, що хоча за останні роки два лідери стали ближчими, їхні дії є результатом короткострокової потреби один в одному через зручність, а не формального, міцного союзу, особливо з урахуванням їхньої складної двосторонньої історії.

Андрій Ланьков, професор кореєзнавства в університеті Кукмін у Сеулі, вважає, що між двома країнами існує велика взаємна недовіра, а нинішнє покращення їхніх відносин обумовлено ситуативними обставинами.

Варто нагадати, що Білий дім неодноразово звинувачував Північну Корею у відправленні до Росії обладнання та боєприпасів для того, щоб їх використали під час війни проти України. Журналісти уточнюють, що Північна Корея має великий запас застарілих артилерійських снарядів та ракет, які будуть сумісні з радянськими та російськими системами озброєння.

Також РФ потребує робочої сили, яку може надати Північна Корея. Кремль вже давно використовує північнокорейських робітників як дешеве та надійне джерело робочої сили. Станом на минулий рік вважалося, що тисячі північнокорейців все ще перебувають у Росії, попри санкції ООН.

Нещодавно Росія скористалася своїм вето в Раді Безпеки ООН, щоб нейтралізувати давній режим санкцій, покликаний стримати і сповільнити розвиток Пхеньяном свого ядерного арсеналу. Аналітики вважають, що Росія може у відповідь надати Північній Кореї різні форми технологічної допомоги.

Науковий співробітник Королівського інституту збройних сил Семюел Рамані сказав, що побоювання щодо поглиблення відносин між Москвою та Пхеньяном були зосереджені на можливості того, що РФ може прискорити нарощування потенціалу КНДР з виробництва ядерної зброї.

Науковий співробітник Інституту Седжона під Сеулом Пітер Уорд заявив, що російські технології використовувалися в останніх та невдалих спробах КНДР із запуску супутника. Після вторгнення в Україну країни Заходу ввели санкції проти РФ, тож Кремль почав шукати собі союзників серед таких саме ізольованих держав.

Згодом Північна Корея почала надавати військову підтримку Росії. При цьому Сполучені Штати Америки та Південна Корея стурбовані ймовірним поглибленням військової співпраці між Росією та Північною Кореєю.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews