СБУ повідомила про підозру генпродюсеру окупаційної ТРК "Крим"

СБУ повідомила про підозру генпродюсеру окупаційної ТРК "Крим"

"Служба безпеки України зібрала доказову базу на колаборанта Олега Крючкова – генерального продюсера окупаційної телерадіокомпанії \"Крим\" у Сімферополі. З посиланням на дані пресслужби СБУ"

Служба безпеки України зібрала обґрунтовані докази проти Олега Крючкова, генерального продюсера телерадіокомпанії “Крим” у Сімферополі, яка перебуває під окупацією. Це інформація від пресслужби СБУ. Вони зокрема вказали, що ТРК складається з 16 телестудій і радіостанцій, які схиляються до Росії, що робить її одним з основних голосів пропаганди Кремля на півострові. Ці інформаційні ресурси регулярно розповсюджують неправдиву інформацію про війну РФ проти України та виправдовують воєнні злочини окупантів.

Згідно з даними розслідування, навесні 2022 року Крючков організував трансляцію окупаційної телерадіокомпанії майже на всій тимчасово окупованій території України. Він також є радником “голови” Криму під окупацією, Сергія Аксьонова, і є членом колегії так званого міністерства внутрішньої політики, інформації та зв’язку Республіки Крим.

Крючкова призначили генеральним продюсером окупаційної ТРК ще до початку повномасштабного вторгнення РФ, як вказано в СБУ. До цієї “посади” він працював на російському НТВ. “За покровительством Аксьонова колаборант увійшов до кола найвпливовіших осіб, які реалізують інформаційну політику Кремля на тимчасово окупованій території України”, – йдеться в повідомленні.

За даними розслідування, він також активно використовує свої сторінки в соціальних мережах, де закликає до окупації всієї території України. На основі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Крючкова про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність); ст. 436 (пропаганда війни); ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України).

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews