У Швейцарії розпочинається дводенний Саміт миру

У Швейцарії розпочинається дводенний Саміт миру

"Голова Федеральної ради Швейцарії Віола Амгерд у суботу, 15 червня, відкриє дводенний Глобальний саміт миру, присвячений обговоренню української \"формули миру\""

Голова Федеральної ради Швейцарії Віола Амгерд у суботу, 15 червня, відкриє дводенний Глобальний саміт миру, присвячений обговоренню української "формули миру".

Глобальний саміт миру триватиме 15-16 червня на курорті Бюргеншток у центральній Швейцарії. Як заявляють у швейцарському уряді, мета саміту – "ініціювати мирний процес, створити атмосферу довіри та окреслити ідеї для наступних кроків на шляху до такого процесу".

У мирній конференції візьмуть участь 100 делегацій, зокрема 57 глав держав та урядів з усього світу. Росію на саміт не запрошували, вона сама неодноразово відкидала участь у ньому. Усім присутнім нададуть можливість висловити своє бачення справедливого і сталого миру в Україні.

Програма Саміту миру передбачає пленарні засідання та дискусії за трьома пунктами "формули миру" – ядерна безпека, продовольча безпека та гуманітарний вимір.

"Саміт також пропонує можливість вперше обговорити на найвищому рівні, як і коли Росія може бути включена в цей процес. Для Федеральної ради Швейцарії розробка довгострокового рішення в кінцевому підсумку вимагає участі обох сторін", – анонсували у швейцарському уряді.

Як повідомлялось, напередодні саміту у Швейцарії виправили проблемні положення підсумкового документа зустрічі, який міг мати небажані наслідки для України. Текст рішення в останні дні змінили. Після цього кілька держав, що планували взяти участь у зустрічі, відмовилися від поїздки до Швейцарії.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews