Україна програє перший матч на Євро-2024: Румунія здобуває впевнену перемогу з рахунком 3:0

Збірна України з футболу стартувала з поразки на Чемпіонаті Європи 2024, поступившись команді Румунії з рахунком 3:0. Матч відбувся 17 червня на мюнхенській "Альянц Арені".

Українці розпочали зустріч активно, контролюючи м'яч і створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Проте відкрити рахунок не вдалося, а на 29-й хвилині румуни покарали за помилки. Андрій Лунін невдало вибив м'яч з-під пресингу, Манн зробив передачу на Станчу, і той потужним дальнім ударом вразив дальній кут воріт.

До перерви збірна України мала шанси зрівняти рахунок, але не реалізувала їх. В одному з епізодів м'яч потрапив у перекладину воріт суперника.

Другий тайм розпочався ще більш невдало для українців. На 53-й хвилині Румунія провела швидку контратаку, і Рэзван Марин подвоїв перевагу своєї команди. А через 4 хвилини Дрегуш після кутового удару довів рахунок до 3:0.

Українці намагалися відігратися, але не змогли створити по-справжньому гольових моментів. В підсумку зустріч завершилася розгромною поразкою з рахунком 3:0.

Це перший матч в історії України на Євро, в якому вона програє з різницею в три голи.

Наступний матч збірна України проведе 21 червня проти Словаччини.

ukr rum2

Статистика матчу:

Збірна України: Лунін – Зінченко, Матвієнко, Забарний, Конопля (Тимчик, 72) – Шапаренко (Яремчук, 62), Степаненко (Бражко, 62), Судаков (Малиновський, 83) – Мудрик, Довбик, Цимбалюк (Ярмоленко, 62).

Збірна Румунії: Ніце – Банка, Бурке, Дрегушин, Раціу – М. Марин (Рус, 75) – Коман (Михейле, 62), Станчу, Р. Марин, Манн (Хаджи, 62) – Дрегуш (Пушкаш, 76).

Голи: Станчу (29), Р. Марин (53), Дрегуш (57).

Попередження: Рэзван Марин (79), Єфим Конопля (68).

Суддя: Срджан Йованович (Сербія).

Місце проведення: Мюнхен, "Альянц Арена".

Додатково:

• В ході матчу суддя виніс два попередження: Рэзвану Марину на 79-й хвилині та Єфиму Коноплянці на 68-й.
  • Збірна України виступає на Євро-2024 у групі Е разом з командами Бельгії, Словаччини та Румунії.
  • Другий матч українці зіграють 21 червня проти Словаччини, а третій – 26 червня проти Бельгії.
  • Цікаво, що в Росії побоялися показувати матчі Євро-2024 з участю України. Російські телевізійники навіть думати бояться, що робити, якщо Україна вийде до півфіналу або тим більше до фіналу.