Udio: нова нейромережа для створення музики за запитом з безкоштовним доступом.

Udio: нова нейромережа для створення музики за запитом з безкоштовним доступом.

В світі штучного інтелекту намічається новий прорив завдяки стартапу Udio, який виходить на арену вслід за популярним музичним генератором Suno. Udio, створений командою колишніх співробітників Google DeepMind та підтриманий провідними гравцями технологічної та музичної сцени, такими як Andreessen Horowitz, Майк Крігер з Instagram, а також відомими музикантами та продюсерами, був представлений 10 квітня і обіцяє кардинально змінити процес створення музики.

Udio та Suno володіють здатністю генерувати повноцінні музичні треки на основі текстових запитів, що раніше здавалося фантастикою. Користувачі відзначають, що композиції Udio відрізняються чистотою звучання та реалістичністю, мінімізуючи “машинні” спотворення.

На даний момент Udio перебуває на стадії відкритого бета-тестування, надаючи користувачам можливість безкоштовно створювати до 1200 треків на місяць. Сервіс дозволяє згенерувати трек всього за 40 секунд, пропонуючи простоту введення запиту, аналогічну Midjourney. Користувачі можуть вибирати жанри, артистів, теми та навіть надавати персоналізовані тексти пісень. Функція “ремікс” дає можливість подальшого редагування треків за допомогою текстових описів, а також підтримується стерео-формат.

Andreessen Horowitz та інші відомі інвестори, такі як Майк Крігер та Оріоль Віньялс, вклали кошти в Udio, підкреслюючи його потенціал. Компанія a16z виступила з ініціативою, що закликає до законного використання авторських матеріалів для навчання AI в рамках “справедливого використання”.

Зібрані кошти підуть на розвиток продукту, розширення функціоналу та зміцнення команди. В майбутньому Udio планує надавати можливість ліцензування музики, що відкриє нові шляхи монетизації для музикантів. Девід Дінг, CEO Udio, підкреслює унікальність сервісу, який вирізняється простотою використання та якістю звуку.

Розробники Udio приділяють велику увагу етичним аспектам використання AI, прагнучи до того, щоб технологія сприяла креативності, а не заміняла її. Впроваджувані системи гарантують відповідність створюваної музики законодавству, що може зіграти важливу роль у розвитку музичної індустрії. Udio позиціонується як інструмент як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, підкреслюючи свою здатність створювати нове, а не копіювати існуюче. Ендрю Санчес, співзасновник Udio, закликає авторів, що турбуються питаннями авторських прав, до відкритого діалогу з компанією.

udio

Udio вирізняється на тлі інших музичних сервісів, таких як Suno, своєю орієнтацією не тільки на любителів, а й на професіоналів у музичній індустрії. Ендрю Санчес, один із засновників Udio, підкреслює інноваційний характер сервісу, який генерує унікальні музичні треки, опираючись на навчальні дані, а не просто відтворюючи їх. Він запрошує авторів, які стурбовані питаннями авторського права, до відкритого діалогу з компанією.

Питання про те, чи стануть такі платформи як Udio засобом для розширення творчих меж виконавців чи ж стануть загрозою для класичних підходів до створення та монетизації музики, залишається відкритим. Безсумнівно, що музична індустрія знаходиться на порозі значних змін.

Ми продовжуємо слідкувати за тим, як будуть розвиватися ці тенденції.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews