Зеленський про російську мобілізацію: чітко розуміємо, до чого вони готуються

Зеленський про російську мобілізацію: чітко розуміємо, до чого вони готуються

"Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 3 квітня повідомив, що Україна чітко розуміє, навіщо Росія збиратиме солдатів у свою армію"

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні 3 квітня чітко наголосив, що Україна розуміє цілі, які переслідує Росія, збираючи солдатів у свою армію.

У своєму виступі він заявив: “Ми поступово плануємо співпрацю з нашими партнерами в найближчі місяці – травень і червень повинні стати часом активності на користь України, щоб досягти наших цілей у цій війні. Ми чітко розуміємо, до чого готується Росія, що вони хочуть, і в яке військо збирають своїх солдатів. Наша відповідь на російські операції повинна бути рішучою – незалежно від того, які дії вони підприймуть. Ми зобов’язані перемогти в цій війні. Це історичний шанс для України – зламати російський реваншизм, і ми повинні скористатися цим шансом. Важливо забезпечити надійний захист для наших дітей”. Президент також зазначив, що він уважно вислухав доповідь Головкома Олександра Сирського про дії на ключових напрямках, захист та зміцнення позицій. Разом з партнерами обговорили ключові плани оборонних та активних дій на найближчий час.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський заявив, що Росія готується додатково мобілізувати 300 тисяч військовослужбовців до 1 червня .

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews