Польща відновлює буферну зону на кордоні з Білоруссю – Туск

Польща відновлює буферну зону на кордоні з Білоруссю – Туск

"Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск оголосив про відновлення буферної зони на кордоні з Білоруссю після нещодавнього нападу мігрантів на прикордонника, який отримав ножове поранення. Про це Туск заявив на пресконференції в селі Дубичі Церковні, що поблизу кордону з Білоруссю"

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск оголосив про відновлення буферної зони на кордоні з Білоруссю після нещодавнього нападу мігрантів на прикордонника, який отримав ножове поранення. Про це Туск заявив на пресконференції в селі Дубичі Церковні, що поблизу кордону з Білоруссю. За його словами, планується відновити буферну зону на смузі шириною близько 200 метрів від лінії державного кордону.

Прем’єр-міністр також оголосив про передачу “всіх наявних ресурсів” для захисту кордону. “Я хочу донести це до всіх. Тут немає місця для жодних переговорів. Ви можете використовувати будь-які доступні методи, польський кордон повинен бути захищений”, – закликав Дональд Туск.

Його заклик підтримав міністр оборони Владислав Косіняк-Камиш: “Усі засоби у вашому розпорядженні”. Косіняк-Камиш назвав напад на польського солдата “бандитським”. “Це ситуація, яка з кожним днем стає все складнішою, це організована акція білоруських служб”, – сказав він.

Заступник голови Міністерства оборони Цезарій Томчик перед цим повідомив, що поранений прикордонник перебуває у важкому стані. Нагадаємо, напередодні польський прикордонник отримав поранення від удару ножем, завданого йому іноземцем, який намагався прорватися через шлагбаум на кордоні з Білоруссю. Це трапилося в районі прикордонної застави в селі Дубичі Церковні. Група з близько 50 іноземців кидали в бік польських патрулів гілки та каміння. Під час спроби мігрантів силою перетнути кордон, один з них завдав ножового поранення польському військовому.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews