У ЗСУ розповіли деталі про ракету, якою РФ вдарила по Трипільській ТЕС

У ЗСУ розповіли деталі про ракету, якою РФ вдарила по Трипільській ТЕС

"Ракета, якою атакували російські війська Трипільську ТЕС 11 квітня, використовувалася і раніше. Вона входить до числа \"свіжих\" виробництв окупантів. Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону"

11 квітня російські війська завдали ракетного удару по Трипільській ТЕС, одній з найпотужніших теплоелектростанцій України. Як повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш, для атаки використовувалася ракета, що не застосовувалася раніше, і яка належить до "свіжих" виробництв окупантів.

"Наразі встановлюється тип ракети, якою було атаковано Трипільську ТЕС. Однак відомо, що подібні ракети Росія вже застосовувала раніше", - зазначив Євлаш.

За його словами, це ракети "свіжого" виробництва, деталі яких виготовлені у 2023 році. "Це свідчить про те, що Росія постійно намагається виготовляти нові ракети. Проте, їх виробництво залежить від наявності напівпровідників, мікросхем та інших компонентів", - пояснив речник.

Євлаш не уточнив, чи йдеться про ракету Х-69, яку деякі ЗМІ називають "новою" для українських сил. "В будь-якому випадку, ми вивчаємо методи протидії цій ракеті. Імовірно, що система Patriot зможе їй протистояти, адже вона успішно бореться з більш складними типами ракет, як "Циркон" та "Кинджал", - додав він.

Важливо зазначити, що атака на Трипільську ТЕС стала черговим актом терору з боку Росії, спрямованим на руйнування української енергетичної інфраструктури. Цей удар призвів до значних пошкоджень та перебоїв з електропостачанням у Київській, Черкаській та Житомирській областях.

Україна закликає міжнародну спільноту рішуче засудити дії Росії та вжити заходів для зупинення її агресії.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews