Без переваги України в повітрі, РФ виграє війну – генерал США у відставці

Без переваги України в повітрі, РФ виграє війну – генерал США у відставці

"Щоб вийти з глухого кута війни, Україні потрібна ефективна авіація, а також навчання ведення бою, які б дозволили рішуче її використовувати. Таку заяву озвучив генерал-лейтенант Повітряних Сил США у відставці Девід Дептула під час зустрічі американських генералів, присвяченій фаховому звіту щодо можливих шляхів посилення українських позицій у протистоянні російській війні"

Для виходу з глухого кута війни Україні необхідна ефективна авіація та навчання ведення бою, які дозволять рішуче її використовувати. Таку заяву зробив генерал-лейтенант Повітряних Сил США у відставці Девід Дептула під час зустрічі американських генералів, присвяченій звіту щодо можливих шляхів посилення українських позицій у протистоянні російській агресії.

Згаданий звіт констатує: "Є абсолютна необхідність переваги в повітрі для досягнення вирішальної перемоги у війні". Крім того, автори звіту вважають, що Росія отримала перевагу завдяки обмеженням щодо використання Україною зброї, наданої США.

Генерал Дептула нещодавно відвідав Україну, де консультував військове керівництво стосовно стратегії, особливо в контексті авіації. "Підхід, здебільшого зосереджений на наземних операціях, призвів до жорстокої боротьби на виснаження — такої, де чисельну перевагу має Росія", – кажуть в Інституті аерокосмічних досліджень імені Мітчелла, який організував зустріч американських генералів 2 липня.

На думку учасників зустрічі, військово-повітряні сили могли б забезпечити Україні перевагу, необхідну для перемоги над росіянами, прориву їхніх ліній фронту та зміни ходу війни. "Настав час зосереджуватися на тому, як виглядає перемога, а не просто уникати щоденних поразок", – закликали організатори зустрічі.

Вони також підкреслили, що українські повітряні сили вже роками живуть в умовах недостатніх ресурсів і можливостей, що створює труднощі в досягненні переваги в повітрі. Без такої переваги, констатують американські воєнні експерти, війну на виснаження виграє та сторона, яка має чисельніший бойовий особовий склад і більше матеріальних засобів — тобто Росія.

Автори звіту запропонували шляхи, за допомогою яких Україна могла б провести інтегровану повітряно-наземну кампанію, щоб забезпечити перевагу в повітрі, посилити свої сили на полі бою та повернути захоплені Росією території. Інститут Мітчелла стверджує, що йдеться про нове мислення та політичні пропозиції у відповідь на сучасні виклики безпеки та аерокосмічної потужності 21 століття.

"Ключовим уроком на сьогодні є абсолютна необхідність переваги в повітрі для досягнення вирішальної військової переваги", – каже генерал Дептула про підсумки звіту, співавтором якого він є. Це дало б українським силам захист від атак ворога, а також свободу атакувати самим.

На думку Дептули, обмеження для України стосовно ударів по Росії, які були частково послаблені нещодавно, повинні бути негайно зняті повністю. "Я ще не бачив футбольної команди, яка перемагала б, граючи лише в обороні, і якій не дозволялося перетинати середню лінію поля на територію команди суперника", – додав генерал.

Україні, наголошує він, потрібні системи озброєння та боєприпаси в кількості, достатній для досягнення стратегічних успіхів у бойовому просторі, та для інтегрованого підходу боротьби з землі та з повітря.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews