У комітеті ВР запропонували урізати повноваження ТЦК через постійні скандали

У комітеті ВР запропонували урізати повноваження ТЦК через постійні скандали

"Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рохглядає можливість передачі функцій ТЦК до цивільних органів. Про це заявив заступник голови цього комітету, нардеп Єгор Чернєв в ефірі національного телемарафону"

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядає можливість передачі функцій територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) до цивільних органів. Про це заявив заступник голови комітету, нардеп Єгор Чернєв в ефірі національного телемарафону.

Цей крок розглядається як реакція на скандал, що стався 11 червня в Одесі. Тоді військовослужбовці Київського РТЦК та СП Одеси затримали та утримували протягом кількох годин фельдшерів "швидкої допомоги", які приїхали на виклик.

"Це дійсно ганебна ситуація, коли військові б'ються з лікарями – я такого ще не бачив", - зазначив Чернєв. Він підкреслив, що подібні інциденти шкодять іміджу Збройних Сил України та не сприяють обороноздатності країни.

За словами Чернєва, комітет ВР опрацьовує різні варіанти, як не допустити повторення подібних випадків у майбутньому. Одним із них є передача функцій ТЦК до цивільних органів.

"Тобто, можливо, вивести із Збройних сил чи з Міністерства оборони. Але це – один із варіантів", – сказав Чернєв. Він додав, що остаточне рішення буде прийнято після ретельного обговорення та аналізу всіх можливих наслідків.

Ситуація, що склалася, загострила дискусію про необхідність реформування системи ТЦК в Україні. Критики системи вказують на неефективність роботи ТЦК, корупцію та жорстоке поводження з призовниками.

Важливо зазначити, що передача функцій ТЦК до цивільних органів є лише одним із можливих варіантів реформування. Необхідно провести ретельний аналіз всіх плюсів та мінусів цієї та інших можливих реформ, перш ніж приймати остаточне рішення.

Окрім передачі функцій ТЦК, розглядаються й інші варіанти реформування, такі як:

  • Зменшення повноважень ТЦК;
  • Посилення контролю за діяльністю ТЦК;
  • Запровадження прозоріших та більш справедливих правил призову.

Яке саме рішення буде прийнято, залежатиме від результатів дискусії та аналізу всіх можливих наслідків.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews