Сирський на засіданні "Рамштайну": ситуація на фронті загострюється

Сирський на засіданні "Рамштайну": ситуація на фронті загострюється

"Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський взяв участь у 21-му засіданні Контактної групи з обороноздатності України,  на якому розповів про ситуацію на фронті, що \"має тенденцію до загострення\""

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський взяв участь у 21-му засіданні Контактної групи з обороноздатності України. Він розповів про ситуацію на фронті, яка, за його словами, “має тенденцію до загострення”. Цю інформацію він опублікував у своєму Telegram-каналі.

На засіданні перед учасниками коаліції виступили президент Володимир Зеленський, міністр оборони Рустем Умєров, начальник ГУР МОУ Кирило Буданов. Сирський поінформував учасників коаліції про складну оперативно-стратегічну обстановку, специфіку здійснення противником авіаударів по об‘єктах енергетичної інфраструктури, про нагальні потреби в ракетах, боєприпасах, озброєнні, військовій техніці та ключову роль їх своєчасного надходження.

Він подякував учасникам та особисто главі Пентагону Ллойду Остіну за послідовну підтримку України, Збройних сил, військову допомогу з боку США та всіх союзників і партнерів.

Після 21-го засідання у форматі “Рамштайн” очільник Пентагону Ллойд Остін підтвердив, що США виділяють 6 мільярдів доларів на військову допомогу Україні у межах механізму USAI. Бельгія виділить 200 млн євро на ініціативу Німеччини з пошуку ППО для України, а Іспанія підтвердила намір відправити Києву ракети-перехоплювачі до зенітно-ракетного комплексу Patriot.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews