У Міноборони розповіли про альтернативу ТЦК після отримання повістки

У Міноборони розповіли про альтернативу ТЦК після отримання повістки

"Військовозобов'язані громадяни, які отримали повістку, можуть звертатися до рекрутингового центру, де триває набір на службу в Сили оборони України"

Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець в ефірі телемарафону роз'яснив ситуацію з військовозобов'язаними, які отримали повістки.

Він зазначив, що наявність повістки не забороняє військовозобов'язаним звертатися до рекрутингових центрів для кращого розуміння своїх можливостей та підбору оптимальної посади.

"Навіть якщо в тебе є повістка - це не забороняє жодним чином (прийти в рекрутинговий центр - ред.). У тебе є можливість прийти й себе знайти, зрозуміти, на яку вакансію ти ще можеш податися, підібрати для себе", - сказав Бежевець.

За його словами, йдеться про повістки, які видані для звірки облікових даних, а не про ті, що свідчать про готовність до відправлення в частину.

"Не говоримо про повістку, коли людина вже пройшла ВЛК і вже фактично готова до відправлення в частину, ні. По повістках, які надаються людям для звірки облікових даних, - навіть після цього людина може прийти та пошукати собі вакансію, пошукати собі місце в конкретній бригаді на конкретну посаду. Це працює", - додав представник Міноборони.

Важливо зазначити, що Міноборони України активно працює над покращенням системи рекрутингу та надає військовозобов'язаним можливість свідомо обирати свою роль у захисті країни.

Коментувати
Deprecated: Implicit conversion from float 62853.00000000001 to int loses precision in /home/virtwww/w_anywaynews-c_bba00a44/http/components/com_jcomments/classes/factory.php on line 201

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews