Вбивство поліцейського: Сухопутні війська підтвердили, що на відео військові однієї з бригад

Вбивство поліцейського: Сухопутні війська підтвердили, що на відео військові однієї з бригад

"Сухопутні війська ЗСУ повідомили, що на відео, яке ймовірно зняте з боді-камери поліцейського після розстрілу патруля на Вінниччині у ніч на 20 квітня, присутні військові однієї з бригад"

Сухопутні війська Збройних сил України підтвердили, що на відео, яке ймовірно зняте з боді-камери поліцейського після розстрілу патруля на Вінниччині у ніч на 20 квітня, дійсно присутні військовослужбовці однієї з бригад.

"З глибоким сумом схиляємо голови перед пам'яттю загиблого поліцейського Максима Зарецького, - йдеться у повідомленні Сухопутних військ. - Це непоправна втрата. Винні у цьому злочині повинні понести найсуворіше покарання. На відео, яке поширюється в медіа, дійсно присутні військовослужбовці однієї з військових частин Сухопутних військ Збройних сил України."

Відомство запевнило, що командування Сухопутних військ надасть максимальне сприяння у всебічному та неупередженому розслідуванні у вбивстві поліцейського.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що на оприлюдненому відео можна впізнати колишніх бійців 28-ї окремої механізованої бригади.

Передісторія:

Вранці 20 квітня стало відомо, що поліція розшукує осіб, які вночі розстріляли поліцейських на Вінниччині. Один з поліцейських, 25-річний Максим Зарецький, загинув від отриманих травм.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews