Польща отримає від США $2 млрд на закупівлю літаків F-35 та Patriot

Польща отримає від США $2 млрд на закупівлю літаків F-35 та Patriot

"Сполучені Штати оголосили про надання Польщі другого військового кредиту на 2 мільярди доларів в рамках масштабної програми модернізації, яка включатиме закупівлю американського оборонного обладнання. Про це заявив речник Держдепу Метью Міллер"

Сполучені Штати оголосили про надання Польщі другого військового кредиту на 2 мільярди доларів в рамках масштабної програми модернізації. Ця програма передбачає закупівлю американського оборонного обладнання. Речник Держдепу, Метью Міллер, зазначив, що Польща активно реалізує велику програму військової модернізації, включаючи придбання таких систем, як літаки F-35, ракетні системи Patriot і бойові танки Abrams. У Польщі розташовані тисячі військовослужбовців США та членів НАТО, а також штаб-квартира американського V корпусу в Познані.

З метою підтримки оборонної модернізації Польщі, уряд США надає до 60 мільйонів доларів США в рамках програми “Зовнішнє військове фінансування”. Ці кошти допоможуть знизити відсоткову ставку за кредитом і сприятимуть терміновим закупівлям оборонних товарів і послуг у США. Прямі кредити в рамках програми Foreign Military Financing є важливим інструментом співпраці у сфері безпеки, і вони надаються деяким найважливішим партнерам США. Ці кошти допоможуть Польщі подальше зміцнення оборони і стримування східного флангу НАТО.

Попередня кредитна угода із США на суму 2 мільярди доларів була підписана у вересні 2023 року.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews