Шольц хоче "наслідків" після скандального мітингу ісламістів у Гамбурзі

Шольц хоче "наслідків" після скандального мітингу ісламістів у Гамбурзі

"Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що мають бути \"наслідки\" після ісламістського мітингу в Гамбурзі у суботу, який викликав засудження з боку політиків по всій країні"

Олаф Шольц, канцлер Німеччини, висловив думку, що “послідки” повинні наступити після ісламістського зібрання, яке відбулося в Гамбурзі в суботу і викликало осуд від політиків по всій країні.

В суботу більше тисячі людей прийняли участь у мітингу в Гамбурзі, демонструючи плакати з гаслами типу “Халіфат - це вирішення” і закликаючи до впровадження шаріату, що викликало негоду серед німецьких політиків.

Уряд заявив, що демонстрацію організували особи, які мають стосунки до організації “Мусульманський інтерактив” - групи, яка, за словами експертів, відмовляється від демократії і яку національні спецслужби визначають як екстремістську.

Шольц зазначив, що з будь-якою ісламістською активністю потрібно боротися, використовуючи можливості держави в рамках Конституції. “Я вважаю, що ми також повинні уважно розглянути конкретні наслідки того, що ми там побачили”, - сказав він, додавши, що за злочинні дії потрібно притягати до відповідальності.

У неділю міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер обіцяла вжити “жорстких заходів проти пропаганди ісламістського терору та ненависті до євреїв”. “Якщо ви хочете халіфат, в Німеччині ви опинилися не в тому місці”, - підкреслила вона.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews