Рада підтримала законопроєкт про удосконалення початкової загальновійськової підготовки

Рада підтримала законопроєкт про удосконалення початкової загальновійськової підготовки

Законопроєкт має на меті вдосконалити початкову загальновійськову підготовку та актуалізувати її зміст

Верховна Рада на першому читанні схвалила законопроєкт (№11092) щодо удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки. Цю інформацію повідомили народні депутати Олексій Гончаренко та Ярослав Железняк. За це рішення проголосували 291 народний обранець.

Зазначений законопроєкт спрямований на удосконалення початкової загальновійськової підготовки та її актуалізацію. Як зазначив народний депутат і член Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Роман Грищук, наразі існують два поняття, які визначають систему підготовки, і вони суперечать один одному.

"Зміни дозволять актуалізувати підзаконні нормативні акти, що досі розділяють дівчат та хлопців під час вивчення предмета «Захист України» та обмежують навчання жінок у закладах вищої освіти, які хочуть викладати предмет", - пояснив Грищук.

Раніше, 11 квітня, Верховна Рада схвалила в другому читанні законопроєкт про мобілізацію №10449. За відповідне рішення проголосували 283 народних депутати. При цьому норму про демобілізацію було виключено з документа.

Новий законопроєкт про мобілізацію №10449 передбачає певне посилення мобілізації в Україні. Згідно з документом, такого поняття як повістка фактично не буде – діятимуть інші правила. Згідно з новим документом, щойно ухвалений законопроект юридично набуває чинності, починається відлік 60 днів. За цей термін абсолютно всі чоловіки, яких визнано військовозобов'язаними, зобов'язані прийти в ТЦК і СП, щоб оновити й уточнити свої дані. Ті, хто цього не зробить, автоматично стають ухилянтами.

Нагадаємо, що 16 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про мобілізацію. До слова, 17 квітня в офіційному парламентському виданні «Голос України» був опублікований текст закону про мобілізацію. Документ набере чинності через місяць і один день з моменту його оприлюднення.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews