Україна і Сербія проведуть перше з 2013 року засідання комісії з економічних питань

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба написав у соцмережі X за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Сербії Мілошем Вучевичем.

Україна та Сербія домовилися про проведення першого з 2013 року засідання Міжурядової українсько-сербської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у соцмережі X після зустрічі з прем'єр-міністром Сербії Мілошем Вучевичем.

Під час зустрічі також обговорили шляхи розширення двосторонньої торгівлі та її повернення до довоєнного рівня. Крім цього, Кулеба висловив подяку за гуманітарну допомогу, надану Україні.

Голова МЗС також зустрівся із президентом Сербії Александаром Вучичем. "Ми обговорили низку двосторонніх питань. Ми вдячні президенту Сербії за згоду провести українсько-сербський бізнес-форум найближчим часом, а також відновити роботу посольства Сербії в Україні вперше з березня 2022 року. Ці рішення сприятимуть розвитку обох наших народів. Ми також обговорили шлях наших країн до ЄС", - написав Кулеба.

 

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews