"Київ за три дні" через "відчуження" Криму: Росія знову намагається посіяти розбрат

Про чергове намагання російської сторони посіяти сумніви в Україні

Нещодавній "вкид" через німецьку Welt проекту договору, який нібито міг бути підписаний між Україною та Росією у квітні 2022 року, є черговою спробою російської пропаганди посіяти розбрат та сумніви в українському суспільстві.

Згідно з текстом договору, Україна мала б погодитися на "відчуження" Криму та Донбасу, а також на нейтральний статус. Це, на думку авторів проекту, мало б зупинити війну та зберегти життя тисячам людей.

Однак, як свідчить історичний досвід, будь-які угоди з путінським режимом не варті паперу, на якому вони написані. Росія неодноразово порушувала свої зобов'язання, тому підписання такого договору не гарантувало б ні миру, ні безпеки для України.

Насправді, путінський план мав зовсім інші цілі:

  • Повне знищення Збройних Сил України. Це дало б Росії можливість безперешкодно окупувати всю країну.
  • "Взяття Києва за три дні". Росія прагнула до швидкої перемоги, щоб зламати волю українського народу та змусити його до капітуляції.
  • "Майдан-3". Путін розумів, що підписання угоди про "відчуження" Криму та Донбасу може призвести до масових протестів в Україні. Тому він був готовий до жорсткого придушення будь-якого опору.

На щастя, українське керівництво не пішло на цю підступну угоду. Це рішення врятувало тисячі життів та дало Україні шанс на перемогу у війні.

Важливо пам'ятати, що Росія знає наші "больові точки" і використовує їх у своїх пропагандистських кампаніях. Тому нам, українцям, слід бути пильними та об'єднаними, щоб не піддатися на ці маніпуляції.

Наша стратегічна мета - здолати Росію у цій війні та звільнити всі українські території. Для цього нам потрібна не лише військова сила, але й стійкість, єдність та віра у нашу перемогу.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews