Декілька країн ЄС не бажають віддавати свої системи ППО Україні – Le Monde

Декілька країн ЄС не бажають віддавати свої системи ППО Україні – Le Monde

Деякі країни ЄС не бажають віддавати свої сучасні системи протиповітряної оборони

Декілька європейських країн, у тому числі Франція, не бажають передавати Україні свої найсучасніші системи протиповітряної оборони. Про це пише Le Monde.

 

Видання нагадує, що президент України Володимир Зеленський нещодавно вчергове підкреслив, що протиповітряна оборона «сьогодні є нашим пріоритетом».

«Усвідомлюючи небезпеку, яка загрожує українцям, європейські держави намагаються організуватися, щоб допомогти їм, після того, як привітали відновлення американської підтримки, яка, однак, може зайняти кілька тижнів, щоб матеріалізуватись після голосування Палатою представників за новий пакет у $60,8 млрд», – йдеться у матеріалі.

 

Водночас прогрес щодо надання допомоги Україні з боку ЄС є трудомістким. Так, глави держав і урядів країн Євросоюзу «були обережні під час Європейської ради 17 і 18 квітня, щоб дати найменші обіцянки». Лише прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, який залишає свою посаду, заявив, що готовий викупити обладнання, яке є у деяких країн, щоб передати його Україні.

«Ми знаємо, що кілька країн мають запаси Patriot, але, можливо, не хочуть доставляти їх напряму», – сказав Рютте.

Зазначається, що на полях цього саміту Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО, наголосив, що пріоритетом є підтримка протиповітряної оборони України, а не дотримання всіх цінових стандартів внутрішнього обладнання Альянсу.

Раніше повідомлялося, що Україна веде активні переговори із союзниками про отримання двох батарей системи протиповітряної оборони Patriot та однієї SAMP/T.

Також Україна знайшла сто вільних систем протиповітряної оборони Patriot у світі. Однак сподівається якнайшвидше домовитись про постачання семи додаткових батарей Patriot.

 
 
 

Автор матеріалу:

https://glavcom.ua/world/world-politics/dekilka-krajin-jes-ne-bazhajut-viddavati-svoji-sistemi-ppo-ukrajini-le-monde-997434.html

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews