Британська розвідка: До корупції в Міноборони РФ причетний ще один заступник Шойгу

Британська розвідка: До корупції в Міноборони РФ причетний ще один заступник Шойгу

"У розвідувальній спільноті Міноборони Британії розповіли, що ФСБ допитала першого заступника міністра оборони Росії Руслана Цалікова у справі про корупцію в міністерстві"

В розвідувальному середовищі Міністерства оборони Великої Британії повідомили, що Федеральна служба безпеки Росії провела допит Руслана Цалікова, першого заступника міністра оборони Росії, у справі про корупцію в міністерстві. Ця інформація згадується у щоденному розвідувальному звіті британського МО стосовно війни між Росією та Україною.

Як вказано, у розслідування справи Тимура Іванова, заступника міністра оборони Росії, ймовірно, був залучений більш високий посадовець - перший заступник міністра Сергія Шойгу, Руслан Цаліков. Цаліков, якого вважають патроном Іванова, був допитаний ФСБ у зв’язку зі справою Іванова.

Він, ймовірно, займає третє місце в ієрархії Міністерства оборони РФ, після міністра оборони Шойгу і голови Генерального штабу генерала Валерія Герасимова. Як і Іванов, Цаліков має старі зв’язки з міністром оборони Шойгу. Він працював під керівництвом Шойгу в Міністерстві з питань цивільної оборони та надзвичайних ситуацій, а потім перейшов за ним спочатку в офіс губернатора Московської області, а потім у 2012 році - в Міноборони.

Існує також реальна можливість, що розслідування щодо Іванова може торкнутися і міністра фінансів Росії Антона Сілуанова, оскільки деякі джерела стверджують, що будівельні агентства Міноборони побудували будинок для Сілуанова.

Корупція вже давно є проблемою в російському Міноборони. У 2019 році головний військовий прокурор Валерій Петров заявив, що корупція є “практично коренем більшості проблем у правовій державі”. Корупція була одним з факторів низької ефективності Росії, особливо на початку повномасштабного вторгнення в Україну, коли корупцію звинувачували у прострочених пайках і неякісних шинах, а також повідомляли про розкрадання пального.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews