Столтенберг: у НАТО достатньо систем ППО, аби передати частину Україні

Столтенберг: у НАТО достатньо систем ППО, аби передати частину Україні

"Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що члени Альянсу загалом мають достатню кількість систем протиповітряної оборони, аби задовольнити прохання України передати частину з них"

Генсек НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що учасники Альянсу в цілому мають достатньо систем ППО, щоб відповісти на прохання України передати деяку кількість з них.

Він зробив цю заяву на прес-конференції в Брюсселі 17 квітня після зустрічі з прем’єр-міністрами Нідерландів, Данії та Чехії.

Столтенберг відзначив, що в Європі розміщено “набагато менше, ніж 100” систем ППО, про які раніше говорили окремі європейські чиновники, але “весь Альянс, безумовно, має значну кількість батарей Patriot”. “Це також відображає той факт, що США - які є союзником з найбільшою кількістю батарей Patriot - мають глобальні зобов’язання. Але реальність полягає в тому, що у нас, безумовно, є доступні системи, яких достатньо багато, щоб мати можливість поставляти значно більше Україні”, - він сказав.

Генсек НАТО додав, що союзники працюють над тим, щоб поставити Києву більше ППО в цілому і батарей Patriot в частині.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба раніше заявив, що Україна визначила 100 систем ППО в країнах-союзниках і просить передати хоча б сім з них для захисту українських міст.

Минулої п’ятниці Кулеба заявив, що ведуться активні переговори з союзниками щодо отримання двох батарей системи ППО Patriot та однієї SAMP/T. Раніше в середу, нагадуємо, уряд Німеччини запустив ініціативу з пошуку додаткових засобів ППО, які можна передати Україні.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews