Лунін рятує "Реал" у драматичній перемозі над "Мальоркою"

Український голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін знову став героєм команди, зробивши два чудових сейви у матчі 31-го туру чемпіонату Іспанії проти "Мальорки" (1:0).Ця перемога допомогла "Реалу" зберегти лідерство у змаганні.

Лунін відбиває два певні голи

На 31-й хвилині матчу після подачі кутового Антоніо Раїлло з "Мальорки" навісив м'яч у штрафний майданчик "Реала". М'яч ринув до нижнього лівого кута воріт, але Лунін встиг зреагувати і парирував удар головою.

Другий рятівний сейв Луніна відбувся на 74-й хвилині. Серхі Дардер з "Мальорки" потужно пробив з дальньої дистанції, але наш співвітчизник знову продемонстрував свою майстерність і в неймовірному стрибку відбив м'яч.

lunin1

"Реал" здобуває важливу перемогу

Єдиний гол у матчі забив француз Орельєн Тчуамені на 48-й хвилині. Ця перемога стала дуже важливою для "Реала" в боротьбі за чемпіонський титул.

Лунін – герой "Реала"

Андрій Лунін знову довів, що є одним із найкращих голкіперів світу. Його феноменальні сейви у матчі проти "Мальорки" стали ключовим фактором у перемозі "Реала".

Минулого ж тижня Лунін провів невдалий домашній поєдинок у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти англійського "Манчестер Сіті" (3:3), пропустивши вже на 2-й хвилині зустрічі.

До цього Лунін провів черговий матч на нуль у Прімері та в одному моменті врятував команду від вірного гола.