ЄС не справляється із потоком російської пропаганди через Telegram – Bloomberg

ЄС не справляється із потоком російської пропаганди через Telegram – Bloomberg

"Месенджер Telegram став ключовою зброєю прокремлівських акаунтів у поширенні дезінформації, спрямованої на підрив підтримки України в ЄС. Нещодавно співробітники російської розвідки використовували його для вербування дрібних злочинців для проведення диверсій у європейських столицях. Про це повідомляє Bloomberg"

Месенджер Telegram використовується прокремлівськими акаунтами для поширення дезінформації, спрямованої на підрив підтримки України в ЄС.

 • Вербування агентів: За даними Bloomberg, російська розвідка використовує Telegram для вербування дрібних злочинців для проведення диверсій в європейських столицях.
 • Шквал дезінформації: Проросійські пропагандисти використовують Telegram як центральний вузол для поширення фейкових новин, статей у ​​державних ЗМІ та анонімних коментарів.
 • Слабка модерація: Telegram практично не модерає контент, що робить його сприятливим середовищем для поширення дезінформації.
 • Неефективність європейських правил: Нові правила ЄС щодо боротьби з дезінформацією не поширюються на Telegram, оскільки платформа офіційно має менше 45 мільйонів користувачів у Європі (хоча реальна цифра, ймовірно, вища).
 • Штрафи та заборони: ЄС може штрафувати або забороняти великі платформи, які не борються з дезінформацією. Telegram, якби його визнали "дуже великою онлайн-платформою", також підпадав би під ці правила.
 • П'ять пріоритетних тем дезінформації: Згідно з оцінкою ЄС, Росія зосереджує свої дезінформаційні зусилля на війні в Україні, конфліктах на Близькому Сході, імміграції, зміні клімату та майбутніх виборах до Європейського парламенту.

Європейські чиновники висловлюють стурбованість ситуацією.

 • Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас: "Дезінформація поширюється в Telegram відкрито та абсолютно безконтрольно."
 • Даніель Міло, колишній директор Центру протидії гібридним загрозам при МВС Словаччини: "Telegram є популярним серед різних проросійських суб'єктів... оскільки модерація контенту практично відсутня."

ЄС вживає заходів, але вони недостатньо ефективні.

 • Нові повноваження: ЄС посилив свої повноваження щодо боротьби з незаконним та шкідливим контентом, але Telegram не підпадає під дію цих правил через офіційну кількість користувачів.
 • Незалежна оцінка: Каллас закликає Європейську комісію провести незалежну оцінку кількості користувачів Telegram.
 • Штрафи та заборони: Великим платформам, які не борються з дезінформацією, загрожують штрафи до 6% від річного обсягу продажів або заборона на ведення бізнесу в ЄС.
 • Національні правила: Для менших платформ, таких як Telegram, застосовуються національні правила, але їх ефективність обмежена.

ЄС повинен вжити більш рішучих заходів, щоб зупинити поширення дезінформації через Telegram.

 • Визнання Telegram "дуже великою онлайн-платформою": Це змусить Telegram дотримуватися жорсткіших правил модерації контенту та боротися з дезінформацією.
 • Співпраця з Telegram: ЄС повинен співпрацювати з Telegram, щоб знайти рішення для боротьби з дезінформацією на платформі.
 • Підтримка незалежних медіа: ЄС повинен підтримувати незалежні медіа, щоб допомогти їм конкурувати з дезінформацією.

Тільки спільними зусиллями можна зупинити поширення дезінформації та захистити європейську демократію.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews