Зеленський: Фіксуємо ворожу активність проти Сумщини й Чернігівщини

Зеленський: Фіксуємо ворожу активність проти Сумщини й Чернігівщини

"Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні повідомив, що фіксується ворожа активність проти Сумщини й Чернігівщини. Йдеться про диверсійні групи та обстріли"

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні повідомив, що спостерігається ворожа активність проти Сумщини й Чернігівщини, яка включає диверсійні групи та обстріли. Цю інформацію він розповів у своєму зверненні у соціальних мережах.

Глава держави розповів, що прослухав доповіді Верховного головнокомандувача та міністра оборони про ситуацію на всіх напрямках, де ситуація є найбільш напруженою. За його словами, українські контрударні дії тривають на Харківщині, зокрема в районах Вовчанська та прикордонних районах, а керівництво цим напрямком забезпечує бригадний генерал Михайло Драпатий.

"Тим часом ми розуміємо, як діє ворог, і бачимо їхні замахи на відведення наших сил. Звичайно, ми не залишаємо без уваги донецькі напрямки і забезпечуємо необхідну підтримку й оборону, зокрема напрямок до Краматорська та Покровська. Ми також надаємо невідхідну увагу Куп'янському напрямку. Ми фіксуємо також ворожу активність проти Сумщини й Чернігівщини – диверсійні групи, обстріли. Ми відповідаємо вогнем на ці провокації, як цьому і належить. Наше завдання абсолютно зрозуміле – зірвати спробу російської агресії. Виконання цього завдання залежить буквально від кожного, хто зараз на передовій – від Чернігова до Вовчанська, від Харкова до Донеччини", - додав Зеленський.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews