Допомога Україні від США: Байден підпише законопроєкт у середу

Допомога Україні від США: Байден підпише законопроєкт у середу

"Президент США Джо Байден пообіцяв підписати ухвалений напередодні Сенатом законодавчий пакет, який, зокрема, передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, у середу, 24 квітня"

Президент США Джо Байден обіцяв підписати схвалений Сенатом законодавчий пакет, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, у середу, 24 квітня.

Байден висловив подяку лідеру демократичної більшості у Сенаті Чаку Шумеру і лідеру республіканської меншості Мітчу Макконелу, а також всім законодавцям, які підтримали цей проєкт.

"Я підпишу цей законопроєкт і звернуся до американського народу, як тільки він потрапить на мій стіл завтра (заява Байдена була опублікована 23 квітня – Ред.), щоб ми могли почати надсилати зброю і обладнання в Україну вже цього тижня", – зазначив американський президент. Він підкреслив, що американська допомога є нагальною як для України, так і для Ізраїлю, біженців з Гази, Судану і Гаїті, а також для партнерів США в Індо-Тихоокеанському регіоні. "Цей критично важливий законодавчий пакет зробить нашу країну і світ більш безпечним, оскільки ми підтримуємо наших друзів, які захищаються від терористів, таких як ХАМАС, і тиранів, таких як Путін", – додав Байден.

Нагадаємо, 23 квітня Сенат схвалив законодавчий пакет, який передбачає виділення майже 61 мільярда доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, а також допомогу іншим союзникам США. Американські ЗМІ вже повідомили, що після набуття законом чинності Білий дім готує пакет військової допомоги Україні на 1 мільярд доларів, куди можуть уперше увійти далекобійні ракети ATACMS.

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews