У Польщі поранили ще одного прикордонника у сутичках з мігрантами

У Польщі поранили ще одного прикордонника у сутичках з мігрантами

"У понеділок польського прикордонника госпіталізували після чергової сутички з групою мігрантів, які намагаються потрапити у Польщу з території Білорусі. "

У понеділок польського прикордонника госпіталізували після чергової сутички з групою мігрантів, які намагалися нелегально перетнути кордон з Білорусі.

Інцидент стався близько 4 ранку. Група з десяти мігрантів почала кидати каміння, гілки та газові балончики у польських прикордонників, які патрулювали кордон. Один з кинутих предметів влучив прикордоннику в голову, завдавши травми в районі ока. Постраждалого госпіталізували.

Цей інцидент став черговим у низці подібних випадків на польсько-білоруському кордоні. Нагадаємо, що цього тижня в районі села Дубичі Церковні прикордонника поранили ножем.

У відповідь на ці події прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск анонсував обмеження доступу до прикордонної зони. Цей план викликав критику з боку жителів прикордонних громад, які побоюються, що це негативно вплине на їхній бізнес, зокрема на туризм у Біловезьку Пущу.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Варшава готує інформаційну кампанію, спрямовану на жителів країн, звідки мігранти найчастіше потрапляють на польсько-білоруський кордон. Мета кампанії - розвіяти міфи про "легкий шлях до ЄС" та попередити людей про небезпеки нелегальної міграції.

Ситуація на польсько-білоруському кордоні залишається напруженою. Польські власті вживають заходів для посилення безпеки кордону та запобігання нелегальній міграції.

 

Коментувати

Підтримати ресурс

Останні матеріали

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews