Зеленський: РФ планує мобілізувати ще 300 тисяч військових

Зеленський: РФ планує мобілізувати ще 300 тисяч військових

"Російська Федерація планує на 1 червня мобілізувати додатково 300 тисяч військовослужбовців. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з його фінським колегою Олександром Стуббом"

Російська Федерація планує 1 червня мобілізувати додатково 300 тисяч військовослужбовців. Президент Володимир Зеленський, на спільній пресконференції з фінським колегою Олександром Стуббом, заявив: “Півмільйона нам не потрібно. Відповідна кількість, яка не була на фронті - вони на фронті будуть. Що стосується окремої кількості, скільки буде мобілізовано - поки не готовий сказати. Можу сказати, що Росія на 1 червня готує мобілізацію додатково 300 тисяч військових” .

Мобілізація в Росії є актуальною темою. За даними розвідки Британії, РФ щомісяця набирає близько 30 тисяч нових солдатів. Це дозволяє їй продовжувати вести загарбницьку війну проти України. Нещодавно Володимир Путін підписав указ про весняний призов до армії РФ, з планом набрати 150 тисяч солдатів. Тим часом, розвідка вважає, що теракт у ТЦ “Крокус Сіті Хол” під Москвою буде використовуватися для посилення мобілізації .

Коментувати

Останні коментарі

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу