Росіяни скинули ракету на Бєлгородську область – Astra

Росіяни скинули ракету на Бєлгородську область – Astra

"Російська авіація днями скинула керовану авіаційну ракету (КАР) Х-59 на Бєлгородську область"

19 квітня на території Бєлгородської області РФ впала керована авіаційна ракета (КАР) Х-59. Про це повідомляє російський Telegram-канал Astra.

За даними видання, боєприпас виявили в полі за два кілометри від села Красне. Ракета Х-59 "нештатно" зійшла з курсу за 92 кілометри від кордону з Україною. Російським військовим довелося знищити її на місці, адже вона могла становити загрозу для людей.

На щастя, внаслідок падіння ракети ніхто не постраждав і руйнувань не було.

Це далеко не перший випадок падіння російських боєприпасів на територію РФ чи окупованих нею територій. Тільки в березні та квітні 2024 року журналісти зафіксували щонайменше 21 такий інцидент.

Російська влада, як правило, намагається приховати подібні випадки. А коли це не вдається, то пояснює їх "позаштатним сходом боєприпасів".

Причини таких "нештатних сходів" залишаються нез'ясованими. Можливо, йдеться про технічні несправності, помилки пілотів або диверсії з боку українських сил.

Однак, не виключено, що деякі з цих падінь - це навмисні "привіти" від окупантів мирним жителям України. Адже, падаючи на власну територію, російські ракети не лише не завдають шкоди українцям, а й сіють паніку та розбрат серед росіян.

В будь-якому разі, падіння чергової російської ракети на Бєлгородщині свідчить про те, що війна РФ проти України несе загрозу не лише українцям, а й самим росіянам.

Коментувати
Deprecated: Implicit conversion from float 501557.99999999994 to int loses precision in /home/virtwww/w_anywaynews-c_bba00a44/http/components/com_jcomments/classes/factory.php on line 201

Підтримати ресурс

Останні коментарі

Круто! Ждемо... кряка...

Автор: Дядюшка Угу

Це ж не його задача. Аудіодорожка готується за звичай в стороніх продуктах, які вже гарно...

Автор: admin

А українську він (чи вона?) розуміє?

Автор: Дядюшка Угу

Дяка! те що треба!

Автор: Вау

Поки готувався матеріал: В Adobe Premiere Pro інтегрували нейромережі Монтаж тепер простіше...

Автор: admin

А далі *опа. Це не нормально все, буквально репресивний утиск

Автор: Lada Y

Цікаво, а він нехоче розповісти як сама Польща і нашім, і вашим…

Автор: Дядюшка Угу

Підтримати ресурс


tganywaynews